|
TREMICO 60x60x6 cm Drents bont
Vanaf
30,49
|
Product omschrijving
Tremico tegels zijn voorzien van een slijtvaste deklaag, een subtiel facet en praktische afstandhouders. Ze behouden langdurig hun kleur én uitstraling, en dankzij de dikte van 6 cm zijn ze perfect geschikt voor gebruik op de oprit.
Tremico 6 cm is verkrijgbaar in 3 formaten (60x60 cm, 30x60 cm en 20x30 cm) en 9 kleuren.
Specificaties
| Artikelnummer | 559010 |
| Productcategorie | Betontegels |
| Gewicht per (m²) | 130.66 kg |
| Stuks per eenheid (m²) | 2.78 |
| Dikte | 6 cm |
| Maat | 60x60x6 cm |
| Merk | Tuinvisie |
| Kleur | Drents bont |
Misschien ook interessant…
BRANDSTOFTOESLAG
Geachte klant,
De aanhoudende spanningen in het Midden-Oosten zorgen wereldwijd voor onzekerheid. Helaas heeft dit ook direct invloed op de dieselprijzen, die momenteel sterk stijgen.
Als gevolg van deze uitzonderlijke omstandigheden zijn wij genoodzaakt tijdelijk een dieseltoeslag in rekening te brengen. Deze bedraagt momenteel per order:
-
€ 7,50 bij afhaal
-
€ 15,00 bij bezorging
Zodra de situatie zich stabiliseert en de brandstofprijzen normaliseren, zal deze toeslag vanzelfsprekend direct komen te vervallen.
Wij danken u voor uw begrip in deze bijzondere situatie.
Functioneel
Functionele cookies zijn noodzakelijk en helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.
Statistieken
Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.