Terug
Overlay
Sluiten
menu
Zoek met minimaal 1 karakters
|
TREMICO 60x60x4 cm Antraciet
Vanaf
24,99
|
Product omschrijving
De populaire Tremico tegels zijn nu ook verkrijgbaar in een dikte van 4 cm. Deze variant is ideaal voor terrassen, paden en andere licht belaste oppervlakken waar je een stijlvolle én duurzame afwerking wilt. Tremico 4 cm heeft een formaat van 60x60 cm en is verkrijgbaar in 9 kleuren.
Specificaties
| Artikelnummer | 558995 |
| Productcategorie | Betontegels |
| Gewicht per (m²) | 91.74 kg |
| Stuks per eenheid (m²) | 2.78 |
| Dikte | 4 cm |
| Maat | 60x60x4 cm |
| Merk | Tuinvisie |
| Kleur | Antraciet |
Misschien ook interessant…
www.westbrabanttuinmaterialen.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.westbrabanttuinmaterialen.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
Functioneel
Functionele cookies zijn noodzakelijk en helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.
Statistieken
Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.
Selectie accepteren