Product omschrijving
Transformeer je tuin met de moderne esthetiek van de Serenio. Deze betonnen tegels zijn 60x60 cm met een robuuste dikte van 4 cm. Met keuze uit een selectie van effen en genuanceerde uitstralingen kun je iedere buitenruimte verfraaien. Deze betontegel 60x60 cm is bruin van kleur. Betontegel Serenio stoot dankzij de hydrofobe eigenschappen water af, waardoor het oppervlak langer schoon blijft. De geborstelde afwerking zorgt voor een verminderde gevoeligheid voor krassen, waardoor deze beton tegels er langer als nieuw uitzien. Bovendien zijn deze tuintegels 60x60 cm dubbel geïmpregneerd voor een extra lange levensduur. Met een scherp randprofiel zonder facet is de betontegel Serenio voor iedere tuin een uitstekende keuze.
Specificaties
| Artikelnummer | 552464 |
| Productcategorie | Betontegels |
| Gewicht per (m²) | 86.18 kg |
| Stuks per eenheid (m²) | 2.78 |
| Dikte | 4 cm |
| Maat | 60x60x4 cm |
| Merk | Tuinvisie |
| Kleur | Midden bruin nuance |
Misschien ook interessant…
BRANDSTOFTOESLAG
Geachte klant,
De aanhoudende spanningen in het Midden-Oosten zorgen wereldwijd voor onzekerheid. Helaas heeft dit ook direct invloed op de dieselprijzen, die momenteel sterk stijgen.
Als gevolg van deze uitzonderlijke omstandigheden zijn wij genoodzaakt tijdelijk een dieseltoeslag in rekening te brengen. Deze bedraagt momenteel per order:
-
€ 7,50 bij afhaal
-
€ 15,00 bij bezorging
Zodra de situatie zich stabiliseert en de brandstofprijzen normaliseren, zal deze toeslag vanzelfsprekend direct komen te vervallen.
Wij danken u voor uw begrip in deze bijzondere situatie.
Functioneel
Functionele cookies zijn noodzakelijk en helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.
Statistieken
Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.