Product omschrijving
Transformeer je tuin met de moderne esthetiek van de Serenio. Deze betonnen tegels zijn 60x60 cm met een robuuste dikte van 4 cm. Met keuze uit een selectie van effen en genuanceerde uitstralingen kun je iedere buitenruimte verfraaien. Deze betontegel 60x60 cm is bruin van kleur. Betontegel Serenio stoot dankzij de hydrofobe eigenschappen water af, waardoor het oppervlak langer schoon blijft. De geborstelde afwerking zorgt voor een verminderde gevoeligheid voor krassen, waardoor deze beton tegels er langer als nieuw uitzien. Bovendien zijn deze tuintegels 60x60 cm dubbel geïmpregneerd voor een extra lange levensduur. Met een scherp randprofiel zonder facet is de betontegel Serenio voor iedere tuin een uitstekende keuze.
Specificaties
| Artikelnummer | 552462 |
| Productcategorie | Betontegels |
| Gewicht per (m²) | 86.18 kg |
| Stuks per eenheid (m²) | 2.78 |
| Dikte | 4 cm |
| Maat | 60x60x4 cm |
| Merk | Tuinvisie |
| Kleur | Donker grijs nuance |
Misschien ook interessant…
Functioneel
Functionele cookies zijn noodzakelijk en helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.
Statistieken
Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.