Product omschrijving
De Finess serie is een compleet nieuwe productlijn. Dankzij een speciale toevoeging in het betonmengsel neemt de tegel minder snel vocht en vuil op. Daarnaast is deze geborstelde tegel voorzien van een coating die de kleur verdiept en langer behoudt. De Finess tegels zijn afgewerkt met een facetrand en uitgerust met afstandhouders. Ze hebben een formaat van 60x60 cm met een dikte van 4 cm.
Tijdens het productieproces worden technieken toegepast die zorgen voor een hoge kwaliteit en duurzaamheid. Zo worden de Finess tegels geborsteld en voorzien van twee lagen coating. De topcoat (+UV) beschermt de bovenkant van de tegel beter tegen weersinvloeden en vuil. Het geborstelde oppervlak zorgt voor een gladde afwerking, waardoor de tegels minder kras- en vuilgevoelig zijn. Een ander belangrijk kenmerk van de Finess serie is de full hydrofobering, hierbij wordt de volledige tegel behandeld met een hydrofoob. Dit maakt de tegels waterafstotend, beschermt tegen vocht van onderaf en beperkt kalkuitbloei.
Specificaties
| Artikelnummer | 556494 |
| Productcategorie | Betontegels |
| Gewicht per (m²) | 91.74 kg |
| Stuks per eenheid (m²) | 2.78 |
| Dikte | 4 cm |
| Maat | 60x60x4 cm |
| Merk | Tuinvisie |
| Kleur | Stardust |
Misschien ook interessant…
Functioneel
Functionele cookies zijn noodzakelijk en helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.
Statistieken
Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.